XL KEBAB GISZOWIEC

Ostatniaopinia


4,5 gwiazdek z 1633 opinii

Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z XL Kebab Giszowiec. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej

12 cze 2026 o 18:06 bo0 są dobiero od 11
4 cze 2026 o 19:34 Zawsze jest smacznie i szybko!
30 maj 2026 o 17:27 Jak zawsze super smaczne! Polecam gorąco! Plus - dostawa ekspresowa!!!!
28 maj 2026 o 12:28 Pyszny kebab i szybka dostawa
26 maj 2026 o 21:26 Kebab mocno średni, zamówiliśmy 4 i każdy który go jadł był tego samego zdania.